info@fairway-golfclub.cz
Politických vězňů 35
280 02 Kolín 3

Rezervat hru
si můžete na telefonním čísle

po – zavřeno
út – pá   16 – 22
so – ne  14 – 22

V případě, že si chcete zahrát
mimo otevírací dobu baru,
je možnost se domluvit
na našem telefonním čísle.

Pokud jste úplní začátečníci a nikdy jste neměli možnost seznámit se s technikou odpalu míčku, hra na virtuálním trenažeru v takovém případě bohužel není z bezpečnostních důvodů možná. I přesto můžete však navštívit náš bar a ochutnat dobrou kávu.

Ceník hry 2017
260 Kč / 1hod
200 Kč / hod – člen Davis Club
120 Kč / hod – člen FairWay Club

Permanentka 14hodin
2400 Kč – člen Davis Clubu
Permanentku lze zakoupit přímo v Baru.
Permanentka je přenosná, může jí tedy vužívat více hráčů společně.

Členství
ve FairWay Golf klubu?

Klubové členství s sebou přináší celou řadu výhod ne jen pro hráče golfu. Člen klubu má levnější hodinovou sazbu za hru na virtuálním golfovém trenažeru. Může využívat prostor baru k organizaci důležitých setkání ať už obchodního, či přátelského charakteru a to i mimo pracovní dobu. Cena Členství ve FairWay Golf klubu na 1 kalendářní rok je 1200 Kč. Cena členství do konce roku 2017 je 600 Kč. Klubovou kartu lze zakoupit přímo v Baru. Klubová karta je nepřenosná, její výhody může tedy využívat pouze její majitel.

Těšíme se na viděnou!
Hrajte Fér!