info@fairway-golfclub.cz
Politických vězňů 35
280 02 Kolín 3

Vítejte v golf klubu FairWay.

V centru města Kolína najdete místo, které není klasickým barem, hospodou či kavárnou. Je to místo, které nazýváme otevřeným golfovým klubem, který však není určen jen pro hráče a fanoušky golfu. Kdysi býval golf oblíbený především u vyšších vrstev společnosti, dnes už to však dávno neplatí a tomuto sportu se může věnovat téměř kdokoliv. Rádi bychom tímto prostorem přispěli k posunutí hranic při vnímání golfu jako hry boháčů a přiblížili kouzlo této hry obyčejnému člověku. Ochutnat naší kávu a točenou Plzeň tedy může přijít kdokoliv.

I přesto, že je golf především hra venkovní, ne vždy se počasí vydaří a ani golfová sezóna není v Čechách celoroční, není třeba zoufat a házet golfovou hůl do žita, či do sněhové závěje, stále máte možnost nevypadnout z formy. V oddělené části klubu si můžete zahrát na profesionálním golfovém trenažeru na 33 autentických hřištích z celého světa. Dále můžete využít prostor s autentickým indoor greenem pro trénink puttingu. Stačí si rezervovat termín hry.

Těšíme se na viděnou
Hrajte fér